Czytam

Blogi od ktorych jestem uzalezniona

5. A tu może być twój blog!

5 komentarzy:

 1. Witam, chciałam cię serdecznie zaprosić na mojego bloga, ale nie wiedziałam gdzie to ci wlepić więc jest tutaj. http://winter-land-story.blogspot.com/ przedstawiającego miłość dwojga ludzi, którzy będą mieli do pokonania długą drogę do pełni szczęścia. Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. San Francisco, upalne wybrzeże słonecznej Californi. Grupa młodych, rozpieszczonych i obrzydliwie bogatych młodych ludzi, uczęszcza do prestiżowej placówki Lowell High School. Ich życie to istna sielanka. Czeka ich ostatni rok w liceum, który mają zamiar wykorzystać jak najlepiej.
  Problem w tym, że los i szczęście się od nich odwraca.
  Na swojej drodze spotkają rozmaite przeszkody.
  Czy "przyjaźń na wieczność" faktycznie przetrwa? Jak wiele są w stanie poświęcić?
  Poznaj dalsze losy Alexy, Susan, Cynthii, Denise, Camerona, Harry'ego, Ericka i Nialla czytając www.save-me-story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. http://tu-i-teraz-1d.blogspot.com/
  Blog opowiada o dziewczynie chorej na raka tarczycy, która z wzajemnością zakochuje się w członku One Direction. Co z tego wyniknie? Czy miłość pokona nieuleczalną chorobę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Można powiedzieć, że historia, jak każda inna.
  Sławny chłopak, który w tłumie wypatrzył sobie dziewczynę.
  Happy end konieczny.
  Co jeśli będą musieli z drogi zejść na nieznaną ścieżkę?

  http://optio-fanfiction.blogspot.com/

  **
  Cóż mogę więcej powiedzieć o opowiadaniu? Jest to Fanfiction o jednym z pięciu chłopaków z One Direction. Chociaż po szablonie można zauważyć, kto będzie głównym bohaterem. Tytuł bloga z łaciny oznacza "wybór". Wybór, który ktoś będzie zmuszony podjąć. Jak na razie nie mam zamiaru zdradzać szczegółów. Nie ma w nim głębokiej fabuły, czy też ukrytego sensu. Jednakże mam nadzieję, że zaciekawiłam Cię (oh, litości, Fiddy, czymże miałaś tu kogokolwiek zainteresować?!) i jeszcze wpadniesz na mojego bloga. Może spodoba Ci się mój styl pisania, lub perypetie naszych bohaterów sprawią, że będziesz miała ochotę zostać z nimi na dłużej :)

  Fiddy x3

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K